r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AirMess 1.9

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Grupka pasjonatów postanowiła odtworzyć na komputerze rozgrywkę znaną m.in. z futurystycznych wyścigów WipEout i efektem tego jest świetny projekt AirMess, w dodatku zupełnie bezpłatny. Gra umożliwia zmagania na niezwykle zakręconych torach z przyszłości przy użyciu zaawansowanych technologicznie śmigaczy. Poza bardzo porządną oprawą graficzną oferuje naturalnie dynamiczną, wpadająca w ucho muzykę.

Galeria programu

Do wyboru dostajemy kilka ciekawych pojazdów, różniących się nie tylko formą oraz kolorem, lecz przede wszystkim parametrami. Każdy pilotuje się nieco inaczej. Podstawowy tryb zabawy to rywalizacja o miejsce na podium ze sztuczną inteligencją. Specjalne pola na torach przyśpieszają, ale mogą również dozbrajać poduszkowce. Celnie wymierzona rakieta potrafi zupełnie odmienić sytuację tuż przed samą metą.

Z dodatkowych opcji w temacie rozgrywki mamy survival, w którym liczy się jak najdłuższy lot, aż do zupełnego zniszczenia pojazdu, a także próby czasowe. Miłą ciekawostką dla osób przywiązanych do swoich ulubionych zespołów muzycznych jest możliwość wskazania plików muzycznych. Odgrywane one będą w trakcie wyścigów. Jeśli więc komuś nie pasuje styl elektroniczny, nie ma problemu włączyć np. metal.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.08.2016 21:03

Polski Flashout 1000x lepszy.

Zero Ghost   12 #3 06.06.2016 20:39

Do oryginalnego Wipeout'a ,ta pozycja się w najmniejszym stopniu nie umywa.

Bulo82   8 #2 01.05.2016 19:09

nie podoba mi się sterowanie

darek719   38 #1 15.04.2016 16:16

Grafika nie urzeka ale pomysł fajny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.