r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airly 1.0.3

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda

Airly to wygodna aplikacja do sprawdzania jakości powietrza w najbliższej okolicy. Najlepiej działa w okolicach Krakowa, gdzie z inicjatywy Airly zbudowana została sieć sensorów. W innych miejscach aplikacja pokazuje dane z GIOŚ.

Airly dostarcza szczegółowe informacje na temat jakości powietrza (stężenie pyłów i szkodliwych gazów, jeśli tylko sensor je odczytuje) i prezentuje wizualizację na mapie. Aplikacja w czasie rzeczywistym wyszukuje sensory w okolicy. Często sprawdzane stacje można dodać do ulubionych, można też skorzystać z wyszukiwarki. O zmianach można dowiadywać się na bieżąco dzięki powiadomieniom Push.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Airly: sieć czujników rośnie, jakość powietrza można już sprawdzić na iOS-ie

17
20.09.2017  •  Jan Mentel

W styczniu informowaliśmy o obiecującym projekcie Airly, dzięki któremu możliwe jest monitorowanie jakości powietrza. A że temat zanieczyszczeń wraca praktycznie co roku w okolicach sezonu grzewczego, u progu którego się właśnie znajdujemy, postanowiliśmy sprawdzić, jak przygotowali się do niego przedstawiciele projektu. Co nowego u Airly? Udostępniona została właśnie aplikacja mobilna na iOS-a. W przeciwieństwie do androidowej wersji, ta pierwsza pokazuje sygnał pochodzący ze stacji Państwowego Monitoringu Środowiska. Na mapie punkty te zaznaczone są zielonymi kwadratami, z kolei…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.