AndroidWiadomościPogodaAirly
Airly ikona

Airly2.6.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Airly informuje o jakości powietrza i smogu w Krakowie i okolicach. W aplikacji można ustawić alarmy o wysokim stężeniu zanieczyszczeń w najbliższej okolicy (na podstawie GPS) oraz śledzić stan powietrza w wybranych miejscach, po dodaniu ich do listy ulubionych.

Projekt Airly doposażył Kraków w sensory, badające stężenie szkodliwych substancji i pyłów zawieszonych w powietrzu na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic (Będkowice, Wielka Wieś, Giebułtów, Garlica Murowana i tak dalej). Dane prezentowane są w intuicyjnej postaci na mapie. Można przeglądać historię zmian, wkrótce dostępne będą także prognozy.

Po wybraniu punktu (lub automatycznym wykryciu położenia) można sprawdzić szczegółowe dane o konkretnych typach zanieczyszczeń. Można też otrzymywać alarmy o przekroczeniu poziomu zanieczyszczeń, przy czym można podać wartość indeksu CAQI tego poziomu samodzielnie. Aplikacja Airly pozwala śledzić także stan powietrza w miejscach z listy ulubionych. By dodać miejsce do ulubionych, wystarczy dotknąć go na mapie w aplikacji.

Aplikacja Airly pozwala także przeglądać animowaną historię zmian, jednak ta funkcja wymaga jeszcze pracy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAirly
Liczba pobrań1 357
Data aktualizacji21 cze 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Airly ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)