bEKKsWuZ
Airly ikona

Airly2.2.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Airly informuje o jakości powietrza i smogu w Krakowie i okolicach. W aplikacji można ustawić alarmy o wysokim stężeniu zanieczyszczeń w najbliższej okolicy (na podstawie GPS) oraz śledzić stan powietrza w wybranych miejscach, po dodaniu ich do listy ulubionych.

bEKKsWvb

Projekt Airly doposażył Kraków w sensory, badające stężenie szkodliwych substancji i pyłów zawieszonych w powietrzu na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic (Będkowice, Wielka Wieś, Giebułtów, Garlica Murowana i tak dalej). Dane prezentowane są w intuicyjnej postaci na mapie. Można przeglądać historię zmian, wkrótce dostępne będą także prognozy.

Po wybraniu punktu (lub automatycznym wykryciu położenia) można sprawdzić szczegółowe dane o konkretnych typach zanieczyszczeń. Można też otrzymywać alarmy o przekroczeniu poziomu zanieczyszczeń, przy czym można podać wartość indeksu CAQI tego poziomu samodzielnie. Aplikacja Airly pozwala śledzić także stan powietrza w miejscach z listy ulubionych. By dodać miejsce do ulubionych, wystarczy dotknąć go na mapie w aplikacji.

Aplikacja Airly pozwala także przeglądać animowaną historię zmian, jednak ta funkcja wymaga jeszcze pracy.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentAirly
Liczba pobrań1 284
Data aktualizacji19 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Airly ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKKsWvX