r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airmail - Your Mail With You 1.7.9

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Airmail - Your Mail With You to rozbudowany klient do obsługi poczty elektronicznej na iPhone'y oraz iPady. Wcześniej program był dostępny na Macbooki i cieszył się dużą popularnością. Dlatego jego twórcy zdecydowali się na przygotowanie wydania także na urządzenia mobilne od Apple.

Galeria programu

Aplikacja zawiera mnóstwo możliwości konfiguracji, co sprawia, że powinna się sprawdzić nawet w rękach najbardziej wymagających użytkowników. Airmail obsługuje usługi pocztowe: Gmail, Exchange, IMAP i POP 3. Możemy więc podpiąć w aplikacji konto do poczty od Google, Microsoftu, Yahoo!, iCloud i wielu innych. Nasze wiadomości synchronizują się też przez iCloud, co sprawia, że będziemy mieli do nich dostęp także np. na MacBooku.

Standardowo jak na usługę e-mailową przystało, Airmail wysyła powiadomienia push. Wiadomości możemy „zamrażać”, czyli odkładać na później (tak, jak np. w google'owym Inboxie lub Mailboxie), nadawać im wysoki priorytet, dowolnie segregować w wybranych folderach (możliwe jest też synchronizowanie wybranych folderów Gmaila), dodawać inne dźwięki powiadomień dla wiadomości od określonych nadawców. Program wspiera dyski chmurowe: Google Drive, Dropbox, Box.com, Dropler, OneDrive, pozwala też przesyłać treści do wielu innych serwisów, m.in. do Evernote, Wunderlist, Pocket, Things, Tasks i wielu, wielu innych. Opcji w usłudze Airmail jest zresztą znacznie więcej, a ich pełną listę znajdziecie tutaj. To wszystko sprawia, że obecnie Airmail - Your Mail With You to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do zarządzania pocztą e-mail na urządzenia z systemem iOS.

Aktualnie aplikacja Airmail - Your Mail With You jest dostępna na iPhone'y, obsługuje też smart zegarki Apple Watch. Natomiast wersja na iPady powinna się pojawić podczas kolejnych aktualizacji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.