r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Airy 3.2.175

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Airy to odpowiednik YouTube Downloadera HD dla Maków. Z jego pomocą można pobrać z YouTube'a filmy w wybranej jakości z obrazem lub sam dźwięk. Program pozwala także pobrać całe listy odtwarzania.

Galeria programu

Airy jest bardzo prosty w użyciu – wystarczy wkleić odnośnik do filmu lub listy odtwarzania, a następnie wybrać jakość pobieranego materiału. Można zapisywać filmy w formacie MP4 w różnych rozmiarach, 3GP oraz sam dźwięk w formacie MP3. Pobrane pliki zostaną umieszczone w folderze Pobrane rzeczy w podfolderze Airy, co można zmienić w ustawieniach.

Wersja demonstracyjna programu pozwala na pobranie dwóch filmów. Pełna wersja nie ma tego ograniczenia i może także integrować się z przeglądarkami (Firefox, Safari, Opera, Chrome) by ułatwić pobieranie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.