r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacje typu delta w Google Play

Strona główna Aktualności

Zgodnie z zapowiedziami z konferencji Google I/O do sklepu Play trafiły aktualizacje typu delta. Oznacza to, że zamiast pobierać cały pakiet z aplikacją pobierać będziemy tylko te fragmenty, które uległy zmianie. Doskonałym przykładem jest ostatnia aktualizacja Instagrama — aplikacja zajmuje 13 MB, ale osoby aktualizujące ją po włączeniu nowego systemu w Google Play będą pobierać jedynie 3MB.

Najwięcej skorzystają oczywiście osoby używające głównie internetu za pośrednictwem sieci komórkowej, gdzie niekiedy każdy megabajt przesłanych danych się liczy. Jednak również przy połączeniu przez WiFi zauważymy różnicę, gdyż aktualizacje będą pobierane po prostu szybciej. Aplikacja obsługująca sklep Play nadal pokazuje pasek postępu pobierania całego pakietu, ale przełącza się w tryb instalacji natychmiast po pobraniu niezbędnych danych.

Aktualizacje tego typu można zobaczyć również na przykładzie systemu iOS 5. Nazwa pochodzi od czwartej litery greckiego alfabetu (Δ), która jest powszechnie używana w matematyce do oznaczania różnego typu zmian czy przyrostów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.