Alien Wars 1.22

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To typowy przedstawiciel gatunku kosmicznych strzelanin. Poruszając się po planszy z dołu do góry gracz ma za zadanie zestrzelenie jak największej liczby mechanicznych owadów utrzymując się przy tym jak najdłużej przy życiu. Pomaga w tym również szereg bonusów, które pojawiają się systematycznie na naszej drodze. Gra posiada przejrzyste menu oraz doskonałą oprawę audiowizualną, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów gatunku. W Alien Wars dostępnych jest 11 misji, gdzie każdą kończymy potyczką z "szefem układu" ;-), 3 poziomy trudności, wiele rodzajów broni, przeciwników i wspomnianych już wcześniej bonusów.

Minimalne wymagania systemowe:

- procesor klasy Pentium 500MHz
- pamięć 128MB RAM
- karta graficzna nVidia 16MB RAM

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika
21.11.2016 18:35

Całkiem fajna kosmiczna strzelanka. Lecimy, strzelamy i likwidujemy przeciwników. Plus za grafikę i dźwięk. Poza tym wszystko bardzo przejrzyste: układ misji wyraźnie zarysowany, w polu użytkownika mamy procentowy wskaźnik życia czy ukończenia misji, ponadto liczba wszystkich dostępnych broni w arsenale. Sterowanie myszką bardzo łatwe. Co do poziomu trudności: jest okej ale trzeba być czujnym i skupionym na grze. Rozrywka bardzo przyjemna, gra jest wciągająca :)