AllMediaServer 1.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AllMediaServer to bezpłatny serwer multimediów, który może być również traktowany jako rozbudowana playlista do przeglądania i zarządzania plikami multimedialnymi na komputerze.

ALLMediaServer to wygodny w obsłudze serwer plików DLNA i ALLShare, umożliwiający przesyłanie strumieniowe różnych plików multimedialnych do odbiorników telewizyjnych lub urządzeń przenośnych, podłączonych do sieci lokalnej (Ethernet lub WiFi).

Korzystając z tego oprogramowania możemy udostępniać filmy, muzykę, zdjęcia na komputerze i równocześnie odtwarzać je na wszystkich urządzeniach zgodnych z DLNA (telewizory, odtwarzacze Blu-ray, konsole Xbox360 i PlayStation 3).

W opcjach programu możemy skonfigurować serwer HTTP, wpisując adres IP i odpowiedni port. Oprócz tego możemy włączyć funkcje do pobierania okładek z filmów i seriali (wymagane połączenie z internetem). ALLMediaServer posiada nowoczesny interfejs użytkownika oraz wbudowane funkcje do wykrywania odtwarzaczy i urządzeń w sieci lokalnej lub bezprzewodowej WiFi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Stabilność działania.
chwilowo nie stwierdziłem
ocena użytkownika
31.01.2020 10:03 • Recenzja do wersji 1.4

Duża ilość obsługiwanych urządzeń - na telefonie i PS4 wszystko OK. Dobrze, że wykrywa też Chromecasta - mocno się przydaje. Daję 5*

Intuicyjny. Udostępnianie zdjęć i muzyki. Obsługa Chromecast.
Nie zauważono...
ocena użytkownika
31.01.2020 09:54 • Recenzja do wersji 1.4

Prosty w obsłudze domowy serwer plików. Obsługuje sporo urządzeń w tym Chromecast (ma możliwość konwersji video pod chromecasta, w razie problemów z dekodowaniem) Warty zainstalowania.