r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon GameCircle, czyli próba rozruszania Kindle Fire

Strona główna Aktualności

Amazon chciałby, żeby czytnik Kindle Fire był postrzegany jako poważna konkurencja dla popularnych tabletów, ale propozycji internetowego giganta brakowało poparcia jednej niezwykle ważnej grupy użytkowników urządzeń przenośnych — graczy. Wszystko ma się zmienić w najbliższym czasie dzięki platformie GameCircle.

Deweloperzy w prosty sposób będą mogli przygotować gry, które przynajmniej z kilku powodów powinny przyciągnąć fanów elektronicznej rozrywki. Po pierwsze, dzięki GameCircle dochodzi wsparcie dla osiągnięć, a więc dodatkowa motywacja do zabawy, gdyż za wykonywanie określonych zadań nagradzani będziemy medalami, trofeami, skarbami czy co tam sobie producent wymyśli. Połączone to zostanie z rankingami, dzięki którym zestawimy swój najlepszy wynik z tymi uzyskanymi przez innych i postaramy znaleźć się na szczycie listy graczy.

Do tego dochodzi przechowywanie zapisywanych stanów gier w chmurze, co przy potrzebie reinstalacji jakiegoś tytułu, tudzież po przesiadce na inne urządzenie, umożliwi kontynuowanie zabawy od momentu, w którym ją przerwaliśmy. Nie można także przy okazji zapominać o opcji oferowania cyfrowych dóbr w tytułach, dostępnej już od jakiegoś czasu. Wiele produktów zaczęło błyskawicznie korzystać z GameCircle, a oferta będzie stale poszerzana. Czy wprowadzenie nowej platformy pójdzie w parze z rychłym ujawnieniem światu Kindle Fire 2?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.