reklama

America's Army: Proving Grounds w tym roku, ruszyły zapisy do bety

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wielbiciele wcielania się na komputerze w żołnierzy armii amerykańskiej, przedstawianych w darmowej strzelance America's Army, nie wszyscy z otwartymi ramionami powitali ostatnią odsłonę serii, która wprowadzała szereg istotnych modyfikacji. Jest jednak szansa na powrót do dawnych rozwiązań i poprawę sytuacji w szykowanym na ten jeszcze rok America's Army: Proving Grounds — producenci zapraszają do zapisywania się do testów beta gry.

Tylko w ten sposób można mieć aktywny wpływ na rozwój projektu, a przy okazji spróbować zaznaczyć wagę wersji Mac oraz Linux tytułu. Należy nastawiać się przy tym oczywiście na o wiele wyższy poziom graficzny względem wydanej w 2009 roku ostatniej odsłony America's Army. Nie wiadomo na razie, czy premiera Proving Grounds oznaczałaby zaprzestanie prac nad wersją 3.3 projektu, która na razie dalej pozbawiona jest kilku funkcji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama