r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android Studio 3.0.0.18

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Android Studio to oficjalne środowisko programistyczne dla deweloperów aplikacji dla Androida. Program bazuje na dobrze znanym IntelliJ IDEA.

Galeria programu

Android Studio łączy możliwości IntelliJ z narzędziami z zestawu Android SDK oraz emulatorem Androida z różnymi API firmy Google. Aplikacje można testować na wirtualnych urządzeniach o różnych kształtach i rozmiarach, od telewizorów po okrągłe smartzegarki. Program zawiera także szablony aplikacji i może integrować się z GitHubem.

Program wymaga JDK (Java Developement Kit) 7 lub nowszego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przetestuj Android Studio z nowym kreatorem interfejsów #io16

12
OPROGRAMOWANIE 19.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Android Studio to środowisko bardzo młode, ale szybko zdobywające popularność. Dość wspomnieć, że podczas wczorajszej prezentacji nowej wersji IDE dowiedzieliśmy się, że 94% z najpopularniejszych aplikacji i gier w Google Play powstało z jego pomocą. To bardzo dobry wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, że środowisko ma dopiero 1,5 roku, a deweloperzy mają spory wybór narzędzi. Podczas Google I/O zaprezentowana została testowa wersja 2.2 Android Studio. To dość szybko, biorąc pod uwagę, że Android Studio 2.1 zostało wydane zaledwie 3 tygodnie temu. Niemniej jednak nadchodzące nowości…

Środowisko Android Studio 2.0 dostępne w wersji stabilnej

10
OPROGRAMOWANIE 08.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dostępna jest już nowa wersja środowiska Android Studio oznaczona numerem 2.0. Jak nietrudno się domyślić po okrągłej liczbie, przygotowano kilka istotnych nowości, których dużą część opisaliśmy już w kontekście premiery wersji testowej. Stabilna wersja nie różni się szczególnie pod względem funkcjonalności od testowej kompilacji i rozwija przede wszystkim możliwości praktycznego testowania działania aplikacji dzięki emulacji. Służy temu zoptymalizowany Android Emulator, który ma w wersji 2.0 działać trzykrotnie szybciej, niż w przypadku wersji 1.4. Przydatny okaże się zapewne także pasek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.