r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android Studio 2.2.3

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Android Studio to oficjalne środowisko programistyczne dla deweloperów aplikacji dla Androida. Program bazuje na dobrze znanym IntelliJ IDEA.

Galeria programu

Android Studio łączy możliwości IntelliJ z narzędziami z zestawu Android SDK oraz emulatorem Androida z różnymi API firmy Google. Aplikacje można testować na wirtualnych urządzeniach o różnych kształtach i rozmiarach, od telewizorów po okrągłe smartzegarki. Program zawiera także szablony aplikacji i może integrować się z GitHubem.

Program wymaga JDK (Java Developement Kit) 7 lub nowszego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przetestuj Android Studio z nowym kreatorem interfejsów #io16

12
OPROGRAMOWANIE 19.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Android Studio to środowisko bardzo młode, ale szybko zdobywające popularność. Dość wspomnieć, że podczas wczorajszej prezentacji nowej wersji IDE dowiedzieliśmy się, że 94% z najpopularniejszych aplikacji i gier w Google Play powstało z jego pomocą. To bardzo dobry wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, że środowisko ma dopiero 1,5 roku, a deweloperzy mają spory wybór narzędzi. Podczas Google I/O zaprezentowana została testowa wersja 2.2 Android Studio. To dość szybko, biorąc pod uwagę, że Android Studio 2.1 zostało wydane zaledwie 3 tygodnie temu. Niemniej jednak nadchodzące nowości…

Środowisko Android Studio 2.0 dostępne w wersji stabilnej

10
OPROGRAMOWANIE 08.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dostępna jest już nowa wersja środowiska Android Studio oznaczona numerem 2.0. Jak nietrudno się domyślić po okrągłej liczbie, przygotowano kilka istotnych nowości, których dużą część opisaliśmy już w kontekście premiery wersji testowej. Stabilna wersja nie różni się szczególnie pod względem funkcjonalności od testowej kompilacji i rozwija przede wszystkim możliwości praktycznego testowania działania aplikacji dzięki emulacji. Służy temu zoptymalizowany Android Emulator, który ma w wersji 2.0 działać trzykrotnie szybciej, niż w przypadku wersji 1.4. Przydatny okaże się zapewne także pasek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.