Angielski za darmo z Duolingo

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duolingo to znana seria aplikacji do nauki języków obcych. Angielski za darmo z Duolingo jak sama nazwa wskazuje pozwala za darmo podnieść nasze umiejętności władania językiem angielskim. Co dla niektórych może być istotne językiem domyślnym, w którym będziemy się uczyli nie musi być język polski

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy standardowo od stworzenia nowego konta, bądź też zalogowania się na już istniejące. Następnym krokiem jest określanie w jakim języku chcemy się uczyć angielskiego. Ekran główny przedstawia kategorie ćwiczeń, od tych podstawowych po bardziej zaawansowane. Na początku odblokowana jest tylko pierwsza kategoria zadań. Aby uzyskać dostęp do pozostałych musimy odblokować poprzednie, bądź też pójść na skróty i rozwiązać krótki test.

Sprawdzanie naszej wiedzy odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Rozpoznawanie obrazków, tekstu mówionego, kontekstu, poprawna budowa zdań, zapisywanie ze słuchu to tylko część z zadań jakie na nas czekają. Zarówno jakość grafik jak i nagrań jest zadowalająca. W razie błędnej odpowiedzi tracimy jedno z żyć.

Życia i punkty przydają się w rywalizacji ze znajomymi, to na nich skupia się druga zakładka. Za zdobyte podczas ćwiczeń punkty możemy dokupić dodatkowe życia, a także stroje. Drobny dodatek, ale może zmotywować niektóre osoby. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja oraz zawarte w niej ćwiczenia, dostępne są za darmo. Angielski za darmo z Duolingo to bardzo przyjemna i przystępna forma nauki języka angielskiego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ważna nowość w Duolingo – nauka języków możliwa w gronie znajomych

9
29.12.2016  •  Maciej Olanicki

Niektórzy mają wraz z rozpoczęciem kolejnego roku zwyczaj przedsiębrania postanowień. Zazwyczaj dotyczą one rezygnacji z ulubionego nałogu, ale mogą być także pozytywne – na przykład te dotyczące nauki nowego języka. Jakby w odpowiedzi na te potrzeby, świetna nowość pojawiła się w jednej z najpopularniejszych aplikacji służących do nauki języków, w Duolingo. Na aplikacjach przeznaczonych na Androida i iOS-a pojawiła się nowa funkcja, która może rzeczywiście korzystnie wpłynąć na efekty nauki. Duolingo posiada bowiem odtąd możliwości uczenia w się w grupach, dzięki Duolingo Clubs. Co ważne,…

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 08.02.2018 21:13

Pobrałam tą apkę, zainstalowałam i uczyłam się z nią przez kilka godzin. Jest OK, jednak zdecydowanie bardziej wolę kurs na stronie: http://szybkanauka24.pl/etutor i ich mobilną aplikację do wykonywania ćwiczeń i nauki słówek. Z tą nie rozstaję się już od 3 miesięcy.

eduardobr6161   1 #2 02.06.2017 03:17

@luiigi (niezalogowany): Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej
Android:http://app.appsgeyser.com/Penpaland

  #1 13.03.2017 12:36

O duolingo dowiedziałem się na kursie ENLINADO - polecają tam tą aplikację. Korzystam i polecam

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy