Angielski za darmo z Duolingo

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duolingo to znana seria aplikacji do nauki języków obcych. Angielski za darmo z Duolingo jak sama nazwa wskazuje pozwala za darmo podnieść nasze umiejętności władania językiem angielskim. Co dla niektórych może być istotne językiem domyślnym, w którym będziemy się uczyli nie musi być język polski

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy standardowo od stworzenia nowego konta, bądź też zalogowania się na już istniejące. Następnym krokiem jest określanie w jakim języku chcemy się uczyć angielskiego. Ekran główny przedstawia kategorie ćwiczeń, od tych podstawowych po bardziej zaawansowane. Na początku odblokowana jest tylko pierwsza kategoria zadań. Aby uzyskać dostęp do pozostałych musimy odblokować poprzednie, bądź też pójść na skróty i rozwiązać krótki test.

Sprawdzanie naszej wiedzy odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Rozpoznawanie obrazków, tekstu mówionego, kontekstu, poprawna budowa zdań, zapisywanie ze słuchu to tylko część z zadań jakie na nas czekają. Zarówno jakość grafik jak i nagrań jest zadowalająca. W razie błędnej odpowiedzi tracimy jedno z żyć.

Życia i punkty przydają się w rywalizacji ze znajomymi, to na nich skupia się druga zakładka. Za zdobyte podczas ćwiczeń punkty możemy dokupić dodatkowe życia, a także stroje. Drobny dodatek, ale może zmotywować niektóre osoby. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja oraz zawarte w niej ćwiczenia, dostępne są za darmo. Angielski za darmo z Duolingo to bardzo przyjemna i przystępna forma nauki języka angielskiego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 11.08.2018 10:38

Korzystam i polecam.

  #3 08.02.2018 21:13

Pobrałam tą apkę, zainstalowałam i uczyłam się z nią przez kilka godzin. Jest OK, jednak zdecydowanie bardziej wolę kurs na stronie: http://szybkanauka24.pl/etutor i ich mobilną aplikację do wykonywania ćwiczeń i nauki słówek. Z tą nie rozstaję się już od 3 miesięcy.

eduardobr6161   1 #2 02.06.2017 03:17

@luiigi (niezalogowany): Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej
Android:http://app.appsgeyser.com/Penpaland

  #1 13.03.2017 12:36

O duolingo dowiedziałem się na kursie ENLINADO - polecają tam tą aplikację. Korzystam i polecam