Angry Birds Friends Angry Birds Friends 10.0.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Friends to kolejna odsłona cyklu dwuwymiarowych gier zręcznościowych firmy Rovio, w których tytułowe wściekłe ptaki rywalizują ze świniami.

Rzuć wyzwanie znajomym!

Za sprawą Angry Birds Friends będziemy mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami z całego świata. Autorzy zapewniają, że co tydzień w grze pojawiać się będzie 20 nowych poziomów, dzięki czemu zabawa szybko się nie skończy. Oprócz tego udostępniono również tryb Star Cup, gdzie stajemy twarzą w twarz z wyznaczonymi przeciwnikami.

Tabele rankingowe

Angry Birds Friends kładzie nacisk na liczne aspekty społecznościowe, w efekcie czego mamy okazję wspinać się po szczeblach sieciowej tabeli rankingowej, na której umieszczono rezultaty poszczególnych użytkowników, a następnie porównywać je ze swoimi wynikami.

Banalne sterowanie

Jeśli grałaś lub grałeś w którąkolwiek inną część serii Angry Birds, to w Angry Birds Friends poczujesz się jak w domu. Gra cechuje się bardzo prostymi zasadami rozgrywki, a z ich opanowaniem poradzą sobie nawet młodsi gracze.

Free-to-play

Angry Birds Friends można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo. Autorzy zaimplementowali jednak system mikropłatności, więc pojawia się opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościówka dla młodszych i starszych użytkowników
  • kolejna odsłona bestsellerowego cyklu
  • proste założenia rozgrywki
  • 20 nowych poziomów co tydzień
  • liczne aspekty społecznościowe
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!