Ridge Racer Driftopia na weekend

Strona głównaRidge Racer Driftopia na weekend
10.01.2014 18:31
Ridge Racer Driftopia na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy darmowe wyścigi Ridge Racer Driftopia - są one niczym innym jak wariacją na temat gry Ridge Racer Unbounded z 2012 roku wydanej przez Namco Bandai. Studio Bugbear Entertainment, wcześniej znane z niezłej serii FlatOut, przyjrzało się swojemu dziełu pod kątem możliwości zaoferowania go w wersji Free-2-Play.

Główne zasady zabawy nie zmieniły się ani trochę. Wciąż chodzi o jak najszybsze dojechanie do mety przy równoczesnym odkrywaniu skrótów na trasie, a po drodze jak najdłuższe ślizganie się na zakrętach co z kolei ładuje cenne turbodoładowanie. Z takiego rozpędu można również taranować rywali oraz elementy otoczenia za co otrzymujemy dodatkowe punkty.

Ridge Racer Driftopia - PS3/PC - Free 2 Drift

Naturalnie w tle ma miejsce rywalizacja z kierowcami z całego świata, która odbywa się asynchronicznie - ścigamy się z zapisem czyjegoś wcześniejszego przejazdu w postaci ducha jego samochodu. Stopniowo przyjdzie nam nie tylko odkrywać kolejne auta lecz także ulepszać je, osiągać coraz wyższe poziomy gracza oraz zdobywać karty kolekcjonerskie oferujące najczęściej jakieś jednorazowe udogodnienie podczas wyścigu jak i narzędzia używane do naprawy naszych bolidów. W przypadku kraksy tylko z ich pomocą wrócimy do zabawy. Należy też mieć ich odpowiednią ilość przed przystąpieniem do wyścigu, albowiem skasowane auto, którego nie będziemy w stanie z braku środków naprawić, zwyczajnie pójdzie na złom. Wprowadza to do rozgrywki pewien element strategii, należy odpowiednio rozważyć kiedy warto ryzykować, a kiedy nie.

Ridge Racer Driftopia to bez wątpienia gra przeznaczona dla wielbicieli szybkiej jazdy i zawrotnego tempa rozgrywki. Przedstawiony w niej świat wyścigów jest bardzo bogaty i urozmaicony, a system tuningu oraz awansu stawia przed graczem niemałe wyzwania. Połączenie tych wszystkich elementów z dobrą oprawą graficzną powoduje, że gra potrafi przyciągnąć na dłużej nie tylko fanów gatunku.

Grę Ridge Racer Driftopia można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)