Angry Birds Rio Angry Birds Rio 2.6.13

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Rio to dwa wydania gry w jednej aplikacji. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de Janeiro. Udało im się uciec, ale muszą odnaleźć i uwolnić Blu i Jewel – rzadkie papugi, które możecie znać z filmów.

Mechanika gry pozostała niezmieniona. Na każdej planszy mamy do dyspozycji procę i kilka ptaków różnego typu. Celem gry jest Rozbicie budowli wroga w taki sposób, by wszyscy przeciwnicy zostali usunięci z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Ptaki mają specjalne zdolności, jak szybszy lot czy zrzucanie wybuchowych jaj, można też korzystać z dodatków, jak skrzynka dynamitu. Dodatki zdobywamy podczas gry, można też dokupić więcej.

W grze znajdziemy 320 poziomów z Angry Birds Rio i Rio 2, podzielonych na odcinki. Ponadto różne czynności pozwalają odblokować plansze bonusowe. Pomaga w tym znajdowanie ukrytych owoców i wykonywanie zadań (na przykład rozbicie 50 klatek z małpami). Są tu też plansze Treasure Hunt, które nie polegają na rozbijaniu wszystkiego, ale raczej na zbieraniu monet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!