Antivirus & Mobile Security Antivirus & Mobile Security 9.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Antivirus & Mobile Security firmy WhiteArmor Security jest jednym z najbardziej efektywnych, a zarazem lekkich programów antywirusowych na Androida. Jego silnik w niezależnych testach wykrył 99,4% androidowych szkodników dostarczanych mu w czasie rzeczywistym (średnia dla branży to 99%), oraz 100% szkodników odkrytych w ciągu poprzednich czterech tygodni (średnia dla branży to 99%).

Program działa bardzo sprawnie, zużywając mało energii, nieobciążając zbytecznie procesora i generując niewielki ruchu sieciowy. Dzięki wykorzystaniu AI i technik maszynowego uczenia się, świetnie radzi sobie z unikaniem fałszywych alarmów, także przy instalacji aplikacji z innych niż Google Play sklepów.

W programie nie ma żadnych fajerwerków typu kontrola rodzicielska czy mechanizmy antykradzieżowe. To przede wszystkim antywirus. Znalazło się tylko miejsce dla mechanizmu czyszczenia pamięci ze zbędnych procesów.

Uwaga: program wyświetla na swoim ekranie reklamy, są one jednak nieuciążliwe i nie zasłaniają żadnych elementów interfejsu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!