r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Antivirus & Mobile Security 9.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Antivirus & Mobile Security firmy WhiteArmor Security jest jednym z najbardziej efektywnych, a zarazem lekkich programów antywirusowych na Androida. Jego silnik w niezależnych testach wykrył 99,4% androidowych szkodników dostarczanych mu w czasie rzeczywistym (średnia dla branży to 99%), oraz 100% szkodników odkrytych w ciągu poprzednich czterech tygodni (średnia dla branży to 99%).

Program działa bardzo sprawnie, zużywając mało energii, nieobciążając zbytecznie procesora i generując niewielki ruchu sieciowy. Dzięki wykorzystaniu AI i technik maszynowego uczenia się, świetnie radzi sobie z unikaniem fałszywych alarmów, także przy instalacji aplikacji z innych niż Google Play sklepów.

W programie nie ma żadnych fajerwerków typu kontrola rodzicielska czy mechanizmy antykradzieżowe. To przede wszystkim antywirus. Znalazło się tylko miejsce dla mechanizmu czyszczenia pamięci ze zbędnych procesów.

Uwaga: program wyświetla na swoim ekranie reklamy, są one jednak nieuciążliwe i nie zasłaniają żadnych elementów interfejsu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Antywirus WhiteArmor zdobywa uznanie wśród użytkowników Androida – i twórców skanera VirusTotal

72
25.11.2016  •  Adam Golański

Zdania są podzielone co do tego, czy użytkownikom Androida potrzebne są antywirusy. Jeśli jednak antywirus jest lekki i szybki, to nie zaszkodzi podmuchać na zimne – a jeden z najlepszych „podmuchów” zapewnia dziś nowy silnik antywirusowy WhiteArmor. Jego deweloperzy osiągnęli właśnie znaczący sukces, wprowadzając go do zbioru silników używanych przez popularny skaner antywirusowy VirusTotal. Podczas swojego pierwszego publicznego sprawdzianu w lipcu tego roku, przeprowadzonego przez niezależny instytut AVTest, WhiteArmor wypadł znakomicie. Wykrył 99,4% androidowych szkodników dostarczanych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 14.04.2017 15:15

Na starsze telefony dobry jako skaner na dwa razy i deinstalacja, potrafi potem przymulić np. L5 a czasem skan się sam przerywa jak się telefon zablokuje (polecam skan na ładowaniu z opcją niegaśnięcia ekranu).

Idanox   10 #3 03.12.2016 15:10

@Kane_the_black: Pierwszy skan zawszę jest dłuższy, ale potem to już szybo skanuje.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.12.2016 15:11
Kane_the_black   2 #2 28.11.2016 20:03

No nie wiem. Mi jakoś strasznie długo skanował, także nie moge go pochwalić.

ewjadaba   5 #1 26.11.2016 17:28

Szybki, nie obciąża systemu, nawet podczas skanowania, prosty - bez zbędnych dodatków.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.