AnyBurn AnyBurn 5.1

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnyBurn to bardzo prosty, lekki, a przy tym również darmowy program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray, który dostępny jest także w formie przenośnej (portable).

Program kierowany jest w główniej mierze do mniej doświadczonych użytkowników, którzy niekoniecznie posiadają wydajne komputery, a chcieliby w domowym zaciszu nagrywać na nośniki optyczne swoje dokumenty, multimedia itp. AnyBurn dysponuje narzędziami, z pomocą których utworzymy, a następnie wypalimy na płycie najpopularniejsze kompilacje zawierające dowolne dane, stworzymy lub nagramy na płytę obrazy dysków w powszechnie stosowanych formatach (ISO, BIN, CUE, MDF, MDS, BWI, NRG, C2D, DMG, IMG oraz VMDK, VHD, VDI itp.) czy też skopiujemy "w locie" dane z jednego nośnika na inny.

To nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. AnyBurn wyposażony został również w funkcję konwersji obrazów dysków pomiędzy najpopularniejszymi formatami, tworzenie nośników Audio-CD z muzyką oraz zgrywanie zawartości takich nośników na dysk. Nie mogło również zabraknąć opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu. Program obsługuje systemy plików ISO 9660, Joliet i UDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!