Aplikacje Corela w ofercie dla studentów i uczniów

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie współpracującego z nami sklepu Vobis pojawił się interesujący pakiet aplikacji firmy Corel przygotowany specjalnie dla studentów i uczniów, w skład którego wchodzą - CorelDRAW Graphics Suite X4, Corel Paint Shop Pro Photo X2 oraz Corel Painter 11. Promocyjna cena 399 zł pozwalająca zaoszczędzić 600 zł to nie jedyny bonus - licencja edukacyjna pozwala używać CorelDRAWa na aż trzech stanowiskach (pozostałe programy przeznaczone są na jedno stanowisko) i przewiduje możliwość uaktualnienia do wersji komercyjnej po zakończeniu edukacji. Z promocji mogą skorzystać uczniowie i studenci wszystkich szkół i uczelni zarówno państwowych jak i prywatnych.

Pakiet oficjalnie dostępny będzie od 2 października, już teraz ruszyła jednak przedsprzedaż w ramach której każdy otrzyma od Vobisu dodatkowy prezent w postaci Norton AntiVirusa 2009 z możliwością darmowego uaktualnienia do wersji 2010.

W ofercie przedsprzedaży dostępne są obecnie trzy pozycje - pakiet edukacyjny CorelDRAW X4, Paint Shop Pro Photo X2 i Painter 11 w cenie 399 zł, zestaw z tabletem WACOM BAMBOO ONE w cenie 499 zł oraz zestaw z tabletem WACOM BAMBOO w cenie 599 zł.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję