HyperX QuadCast – nowy mikrofon dla streamerów i komentatorów

HyperX QuadCast – nowy mikrofon dla streamerów i komentatorów

HyperX przedstawia nowy mikrofon dla streamerów i komentatorów
HyperX przedstawia nowy mikrofon dla streamerów i komentatorów
Redakcja
26.03.2019 09:40

Na rynku pojawia się nowy mikrofon, który powinien zainteresować wszystkie osoby zajmujące się streamingiem oraz komentowaniem. HyperX przedstwia model QuadCast.

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc. oraz lider branży gier i e-sportu, poinformował o wprowadzeniu do oferty mikrofonu HyperX QuadCastTM do przesyłania strumieniowego i nagrywania dźwięku. HyperX QuadCast jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy i zapewnia cztery tryby przechwytywania dźwięku, regulację czułości, wbudowany filtr trzasków oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, która informuje o wyciszeniu przez wyłączenie podświetlenia LED.

HyperX QuadCast przekazuje czysty dźwięk do komputera przez złącze USB. Urządzenie udostępnia cztery tryby rejestracji — stereofoniczny, wielokierunkowy, kardioidalny i dwukierunkowy — umożliwiające elastyczne przechwytywanie dźwięku oraz wykorzystuje wbudowany filtr trzasków zaprojektowany z myślą o redukcji szumu i zapewnieniu wyższej jakości audio.

Obraz

QuadCast jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy z podstawą, szybką regulację czułości i wyjście słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania mikrofonu w czasie rzeczywistym. QuadCast współpracuje z wieloma urządzeniami i programami do prowadzenia rozmów, posiada certyfikaty Discord i TeamSpeak. Dołączony adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników. QuadCast to mikrofon zaprojektowany z myślą o wymaganiach zarówno profesjonalnych graczy, jak i aspirujących streamerów, korzystających z komputerów PC, konsol PlayStation 4 i urządzeń Mac.

„HyperX stał się kultową marką wśród graczy. Dzięki naszemu zaangażowaniu stworzyliśmy szereg znakomitych urządzeń peryferyjnych dla tej społeczności” — mówi Julien Millet, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Wprowadzenie mikrofonu HyperX QuadCast przez nasz zespół pokazuje jego niesłabnące zaangażowanie na rzecz graczy, streamerów i komentatorów”.

Specyfikacja mikrofonu HyperX QuadCast:

Mikrofon:Zużycie energii elektrycznej: 5 V 125 mACzęstotliwość próbkowania/szybkość transmisji danych: 48 kHz/16 bElement: elektretowy mikrofon pojemnościowyTyp kondensatora: trzy kondensatory 14 mmWzory biegunowe: stereofoniczny, wielokierunkowy, kardioidalny, dwukierunkowyCharakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz Czułość: -36 dB (1 V/Pa przy 1 kHz)Długość kabla: 3 mWaga:Mikrofon: 254 gUchwyt przeciwwstrząsowy i podstawa: 364 gRazem z kablem USB: 710 gWyjście słuchawkoweImpedancja: 32 ? Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHzMaksymalna moc wyjściowa: 7 mW Współczynnik THD: Stosunek sygnału do szumu (SNR): >= 90 dB (1 kHz, RL=∞)

Dostępność

Mikrofon HyperX QuadCast jest dostępny w regionie EMEA w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 599,00 PLN. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją. Dodatkowe informacje na temat wysyłki w danym kraju lub regionie można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)