r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppShopper Social 1.1

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów
AppShopper.com to popularny serwis dla miłośników promocji, ale nie tylko. Na jego łamach znajdziemy informacje o premierach, aktualizacjach oraz zmianach cen na aplikacji iOS oraz OS X.

Galeria programu

Dzięki oficjalnej aplikacji Appshoper otrzymujemy łatwy dostęp do tych danych z poziomu naszego smartfona. Informacje jakie zostaną nam wyświetlone możemy sortować i filtrować wg. kilku kryteriów. Domyślnie naszym oczom ukaże się strumień z aplikacjami na urządzenie z poziomu którego uruchomiliśmy program.

Poza listą ogólną promocjami, możemy tworzyć listy życzeń oraz korzystać z opcji społecznościowych. O ofertach będziemy informowani za pomocą powiadomień. Oczywiście mobilny Appshoper wspiera logowanie do konta z wersji www. Interfejs nie został dostosowany do stylistyki iO 7.0 Nie wygląda to ładnie, choć aplikacja nie rodzi problemów z obsługą. Nikt kto co jakiś czas korzysta z App Store nie powinien mieć z nią problemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.