Nie tylko randki: Tinder Social pozwala na wspólne spędzanie czasu grupowo

Nie tylko randki: Tinder Social pozwala na wspólne spędzanie czasu grupowo

22.07.2016 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aż dziw bierze, że Tinder nie pokusił się wcześniej o rozszerzenie swojej funkcjonalności poza kojarzenie par. Wygodny sposób obsługi, opierający się w zasadzie na dwóch prostych gestach, zdążył się już zaadaptować w wielu innych aplikacjach, a jednak podstawowa funkcja pozostała niezmienna. To właśnie zaczęło się zmieniać.

Na oficjalnym blogu Tindera ogłoszono, że wkrótce będzie on oferował możliwości nie tylko randkowe, ale także spędzania czasu w większym gronie. Funkcja nosi nazwę Tinder Social i jest jak dotąd dostępna testowo między innymi w USA i Australii, jednak trzeba przyznać, że ma potencjał, aby spopularyzować się na całym świecie.

Obraz

Tinder Social umożliwia dodanie swoich znajomych do grupy, która następnie będzie mogła połączyć się z inną. Ta będzie złożona z nieznanych osób, które spędzają czas nieopodal. Ma to służyć już nie (tylko) randkowaniu, ale organizacji niezobowiązujących orgii imprez i wspólnemu spędzaniu na przykład weekendowych wieczorów.

Swoją paczkę znajomych można „zwołać” poprzez synchronizację danych z Facebookiem, a obie grupy mają wzajemny dostęp do udostępnionych zdjęć, przez co mogą się podczas wyboru grupy kierować wiadomym zerojedynkowym kryterium. Tinder Social umożliwia także rozmowę tekstową pomiędzy skojarzonymi paczkami. Na razie nie udostępniono informacji, kiedy Social będzie dostępny w większej liczbie regionów, zaś aktualną wersję aplikacji znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)