r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Appdicted - Apps tracker 1.6

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

Appdicted - Apps tracker ma nam pomóc w nadzorowaniu tego jak często i w jaki sposób korzystamy z naszego telefonu. Aplikacja działając w tle sprawdza czas aktywności aplikacji oraz ilość wybudzeń telefonu.

Appdicted - Apps tracker składa się głównie z jednego ekranu. Widzimy na nim podsumowanie tego jak często i z jakich aplikacji korzystamy. U góry znajdziemy informacje odnośnie tego ile czasu spędziliśmy ze smartfonem, poniżej ilość wybudzeń (np. by sprawdzić powiadomienia albo godzinę), a u dołu 3 najczęściej używane aplikacje.

Program nie posiada żadnych ustawień. Nie możemy określić kiedy ma działać w tle i w jakim zakresie. Jego uprawnienia (monitorowanie pracy telefonu) mogą budzić obawy, ale dopóki aplikacja nie wykorzystuje połączenia z siecią, możemy być o nie spokojni. Pewne zastrzeżenia mamy także do samego procesu monitorowania. Nie zawsze dobrze zlicza czas działania aplikacji. Appdicted - Apps tracker dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.