Artlantis Render Artlantis Render 7.0.2.1

Strona główna Mac Grafika Silniki renderujące
Pobierz program

Artlantis Render to program renderujący fotorealistyczne i świetnie oświetlone obrazy, przeznaczony przede wszystkim dla architektów i projektantów wnętrz.

Artlantis Render pozwala umieszczać w scenie naturalne i sztuczne źródła światła, w tym IES, neony i wiele innych o wybranej barwie. Oświetlenie naturalne można dostosować do pory roku i dnia. Do wyboru mamy kamery ortograficzne i wprowadzające perspektywę, a także efekty postprodukcji, jak winiety, ustawienia balansu bieli czy filtry fotograficzne.

Dla wielu programów, jak 3ds Max, Maya, SketchUp, AutoCad, Revit, Lightwave, Rhino, ArchiCAD i inne, dostępne są wtyczki umożliwiające eksport danych dla programu Artlantis Render. Artlantis Render odczytuje formaty DXF, DWG, DWF, OBJ, FBX i 3ds, przy czym w tym ostatnim przypadku Artlantis jest w stanie odzyskać niektóre informacje o teksturach i źródłach światła.

Artlantis Render w wersji próbnej działa przez 30 dni od pierwszego uruchomienia. Render jest uboższy i tańszy od wersji Studio – nie ma możliwości renderowania animacji i interaktywnych panoram dla gogli VR.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!