Ashampoo PDF Pro Ashampoo PDF Pro 2.0.7

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo PDF Pro to oferujące olbrzymie możliwości narzędzie przeznaczone do obsługi, tworzenia i edycji dokumentów PDF w systemach Windows, stanowiące godną uwagi alternatywę dla programów typu Adobe Acrobat czy Foxit Advanced PDF Editor.

Oprogramowanie poza funkcją odczytu dokumentów wyposażony został w narzędzia przeznaczone do edycji i tworzenia PDF-ów. Doskonale sprawdza się ono podczas manipulowania zawartością elektronicznych publikacji, niemal identycznie jak podczas pracy z edytorem tekstu, niezależnie czy zawierają one tekst, grafikę itp. Ashampoo PDF Pro dysponuje opcją sprawdzania pisowni, kontroli rewizji, aranżacji, usuwania oraz przycinania i obracania pojedynczych stron lub całych dokumentów, a także wstawiania stron z innych dokumentów PDF i łączenia wszystkich w jeden dokument.

Inne dostępne w Ashampoo PDF Pro funkcje to komentowanie, oznaczanie tekstu, wyodrębnianie obrazów, wyszukiwania i zastępowanie wybranych tekstów, OCR do rozpoznawania pisma ze zdjęć, obsługa formularzy oraz ochrona dokumentów przez szyfrowanie AES-128.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!