AssaultCube 1.2.0.2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ActionCube to wynik przekształcenia wielkiego, darmowego hitu stworzonego przez Woutera van Oortmerssena - Cube - przenoszącego gracza do czasów współczesnych. Rozpoczynając przygodę z ActionCube przyłączamy się do jednego z dwóch zorganizowanych zespołów walczących za swoje przekonania. Do wyboru mamy oddziały "dobrych" i "złych". Bez względu na to, po której ze stron się opowiemy, naszym głównym przesłaniem będzie wyeliminowanie przeciwnika z gry.

W ActionCube stają na przeciw siebie Cubers Liberations Army (CLA) - szeregi zdeterminowanych i bezwzględnych terrorystów oraz zespół odpowiednio wyszkolonych żołnierzy dysponujących najnowszymi technologiami militarnymi - Rabid Viper Special Forces (RVSF).

Gra jest bardzo dynamiczna i oprócz rozgrywek sieciowych oferuje również potyczkę w trybie singleplayer, w którym gracz konkuruje ze sztuczną inteligencją komputera. Duża grywalność i dobra oprawa graficzna z pewnością zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.


Uwaga:

Gra dostępna jest również dla systemu Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!