r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Astro: AI meets Email 2.0.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Astro jest klientem poczty elektronicznej, który automatycznie porządkuje przychodzące wiadomości. Astro daję także możliwość integracji z popularnym Slackiem oraz Alexą od Amazonu. Do dyspozycji dostajemy także wbudowanego bota, z którym możemy porozmawiać, wpisując proste komendy.

Galeria programu

Aplikacja powstała z myślą, żeby uprościć korzystanie z naszej skrzynki odbiorczej. Wiadomości dzielone są na tylko na dwie kategorie: priorytety oraz inne. Jeżeli jednak algorytm z jakichś powodów nie będzie w stanie rozpoznać priorytetów, do dyspozycji dostajemy znaczniki. Po oznaczeniu wiadomości jako VIP, mamy pewność, że wszystkie wiadomości od tego adresata trafią tam, gdzie ich miejsce.

Astro daje nam mam możliwość integracji ze Slackiem. Jest to funkcja o tyle przydana, że przenosi wszystkie ważne wiadomości do jednego miejsca. Pracując na Slacku, dostajemy powiadomienia o ważnych wiadomościach z poczty. Jeżeli jednak mamy otwarte okienko w Astro, również zostaniemy poinformowani o próbach kontaktu na Slacku. Ponadto na wiadomości przychodzące na naszą skrzynkę odbiorczą, możemy odpisywać z poziomu Slacka.

W poznaniu wszystkich funkcji oraz zarządzaniu naszą pocztą bardzo przydatny okazuje się wbudowany bot, czyli Astrobot. Przykładowo może nas zapytać, które kontakty mają zostać usunięte z subskrypcji. Może też zasugerować, które kontakty mają zostać dodane do kategorii VIP.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Astro: nowy sprytny klient poczty na Androida, iOS-a i macOS-a

18
OPROGRAMOWANIE 26.06.2017 | Jan Mentel

Astro jest klientem poczty przeznaczonym dla użytkowników kont Google oraz Outlook. Na tle konkurencji wyróżnia go wykorzystanie SI do zarządzania naszymi wiadomościami, integracja ze Slackiem, a dla osób preferujących wydawanie komend głosowych przygotowano możliwość obsługi za pomocą Alexy. O pomoc zawsze możemy także prosić Astrobota, czyli bota, który chętnie nam doradzi — oczywiście pod warunkiem, że zrozumie nasze komendy. Zadaniem stawianym przed Astro jest przede wszystkim uproszczenie korzystania ze skrzynki. Dlatego też wiadomości przychodzące dzielone są tylko na dwie kategorie:…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.