reklama

Asynx Planetarium 2.80

Strona główna Windows Edukacja i nauka Fizyka i astronomia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Asynx Planetarium to darmowa aplikacja, dzięki której użytkownik ma możliwość zapoznania się z położeniem planet w Układzie Słonecznym. Obserwacja kosmosu (mapa przedstawia nie tylko planety, ale i Księżyc oraz gwiazdozbiory) jest dostępna w układzie heliocentrycznym i horyzontalnym.

Narzędzie z pewnością docenią miłośnicy astronomii, ale – w ramach ciekawostki – mogą się z nim zapoznać także użytkownicy, który na co dzień nie interesują się kosmosem. Interfejs zawiera sporo interesujących opcji, lecz jest intuicyjny – pozwala wyświetlać animacje z dowolną szybkością, podglądać fazy księżyca oraz gwiazdy. Możemy wybrać dowolny element Układu Słonecznego, który chcemy obserwować, a nawet wpisać konkretne współrzędne obiektu, z którym chcemy się zapoznać.

Asynx Planetarium oferuje przedział czasowy od 1970 do 2030 roku, więc zobaczymy, co wydarzyło się w kosmosie w przeszłości, co dzieje się teraz, jak również dowiemy się, co naukowcy przewidują w kolejnych latach.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 08.08.2016 22:43

Kolejny ciekawy program tego typu. Co ciekawe większość takich aplikacji jest podobna. a jednocześnie każda dodaje coś swojego.

Dementor   38 #1 30.01.2016 03:28

Oprócz Aciqra 2.3.3 najlepszy darmowy z astronomicznych na DB

reklama