Audio DVD Creator

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Audio DVD Creator to program, za pomocą którego stworzymy płytę DVD z muzyką kompatybilną z każdym odtwarzaczem DVD.

Audio DVD Creator umożliwia skompilowanie nośnika DVD z płyt Audio CD bądź też z plików zapisanych w formacie MP3. Użytkownik może wybrać, czy woli mieć na nośniku więcej utworów o niższej jakości dźwięku (do 45 godzin w AC3 192kbps) lub też mniej piosenek, lecz o wyższej jakości (do 6 godzin w PCM 48kHz/16bits). Można ponadto zgrać pliki Audio CD do formatu WAV i bezpośrednio zaimportować je do Audio DVD.

Program oferuje także opcję przygotowania płyty Audio CD, którą bez problemu uruchomimy na domowym odtwarzaczu stereo bądź też w samochodzie. Dostępna jest możliwość importowania plików WAV (96kHz/24bit) z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku, a także importowania plików Windows Media Format (.wma, .wmv, .asf), Real Media(.rm), OGG, FLAC, AC3 i AVI poprzez DirectShow Filter.

Dzięki Audio DVD Creator na jednej płycie DVD zmieścimy od 5 do 6 albumów w wysokiej jakości dźwięku lub nawet tysiące plików, jeśli postawimy na ilość, a nie na jakość. Warto dodać, że program automatycznie tworzy menu DVD ułatwiające nawigację po utworzonych plikach.

Uwaga!

  1. Audio DVD nie należy mylić z DVD Audio – ten drugi format wymaga specjalnego odtwarzacza płyt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!