r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auto Hide Desktop Icons 2.77

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Auto Hide Desktop Icons to aplikacja dla komputerów z systemem Windows, która – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – pozwala na automatyczne ukrywanie ikon znajdujących się na pulpicie.

Galeria programu

Narzędzie adresowane jest do osób, które z rozmaitych względów muszą tymczasowo usunąć ikony z pulpitu, by zostawić jedynie czystą tapetę i wykonać rozmaite operacje (np. w przypadku serwisu dobreprogramy ukrywamy ikony w celu przygotowanie zrzutów ekranowych z opisywanych aplikacji).

Auto Hide Desktop Icons charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem. Z poziomu głównego okna możemy jednym kliknięciem włączyć lub wyłączyć poszczególne opcje, określając między innymi za pomocą którego przycisku myszy chcemy pokazywać bądź ukrywać ikony widoczne na pulpicie. Możemy także zdefiniować, co jaki czas ma być wykonywana wspomniana operacja automatycznie.

Warto dodać, że Auto Hide Desktop Icons nie wymaga instalacji, więc po pobraniu można umieścić aplikację na dysku twardym lub wybranym urządzeniu przenośnym i korzystać z niej na dowolnym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.