r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Pixlr 3.2.7-beta

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Autodesk Pixlr to rozbudowane narzędzie do edycji zdjęć od zespołu Autodesk. Jego zaletą jest spora ilość narzędzie, dzięki którym możemy zmienić, poprawić i edytować nasze grafiki. A to wszystko dostępne za darmo.

Okno startowe programu pozwala nam na wybór materiału do edycji. Możemy uruchomić aparat i wykonać zdjęcie, przejrzeć kolekcje w celu wskazania odpowiedniej grafiki, stworzyć kolaż, bądź też otworzyć ostatnie materiał z galerii. Z tego miejsca mamy również dostęp do opcji programu. Nie ma ich zbyt wiele.

Największą zaletą aplikacji Autodesk Pixlr jest spora ilość dobrze przemyślanych i zaprojektowanych narzędzi. Standardowo dzielą się na 6 kategorii głównych, natomiast każda z nich zawiera od kilku do kilkunastu elementów. Znajdziemy tu filtry, ramy, nalepki, możliwość dodania tekstu, warstw itp. Większość z narzędzi nie jest dostępna od razu, wymaga wcześniejszego pobrania do pamięci urządzenia.

Mocną stroną programu jest jego przejrzysty i czytelny interfejs. Konstrukcja menu oraz samych narzędzi sprawia, że pomimo ich ilości łatwo znaleźć te, których szukamy. Nasze materiały możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić. Autodesk Pixlr to jedna z lepszych aplikacji do edycji grafiki na urządzenia mobilne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pixlr: coś dla fotografów na desktop, smartfon i do przeglądarki

29
02.09.2014  •  Anna Rymsza

Rodzina programów Pixlr, rozwijana przez firmę Autodesk, znów się powiększyła. Jest to świetny pretekst do zapoznania się z nowym oprogramowaniem do obróbki i stylizacji zdjęć, zwłaszcza że po wakacjach nikt nie powinien narzekać na brak materiału do eksperymentów. Miłośnicy aplikacji webowych z pewnością znają Pixlr Editor – jeden z lepszych edytorów graficznych, których możemy używać w przeglądarce. Niedługo po nim powstały aplikacje mobilne mobilne i webowe dla fotografów – Pixlr Express i Pixlr O-Matic. Najmłodszy w rodzinie jest dobrze rokujący, pełnoprawny program dla fotografów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.