Avant Browser Avant Browser 2020 build 3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jest to nakładka na Internet Explorera, oferująca kilka dodatkowych funkcji. Główną zaletą Avant Browser jest możliwość otwierania wielu stron WWW jednocześnie jako zakładki (MDI - Multiple Document Interface). Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatycznie wyskakujących okienek (zazwyczaj z reklamami, czasem z niekoniecznie chcianymi paniami ;) - tzw. pop-up. Jeśli opcja jest włączona, w momencie zablokowania okienka użytkownik informowany jest odpowiednim sygnałem o udaremnionej próbie, a w dolnej listwie znajduje się licznik informujący o ilości zablokowanych okienek pop-up.

Avant Browser oferuje też kilka innych opcji niedostępnych w IE, m. in.: rozbudowana obsługa klawiszy myszy (możliwość wykonywania pewnych czynności o dużej powtarzalności poprzez klawisze myszy), możliwość blokowania ładowania grafik, animacji, dźwięku i komponentów ActiveX (w przypadku wolnych łącz może to znacznie przyspieszyć ładowanie stron). Dodatkowo przeglądarka zintegrowana jest z wyszukiwarką Google oraz wyposażona została w bardziej rozbudowane funkcje ochrony prywatności. Przeglądarka oczywiście wyposażona jest we wszystkie funkcje dostępne w IE, istnieje możliwość zmiany skór.

Avant Browser od wersji 11 oferuje między innymi możliwość zapisywania ustawień profili użytkownika, ulubionych i kanałów RSS online, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tej samej konfiguracji przeglądarki z każdego innego komputera posiadającego zainstalowany program. Przebudowie uległ również interfejs, zarządzanie ulubionymi i wygląd czytnika RSS. Ponad to autorzy zapewniają, że poprawili większość błędów, które zostały zgłoszone do wersji 10.

Po zainstalowaniu pojawia się jako osobna przeglądarka, a Internet Explorer jest wciąż dostępny w swojej standardowej postaci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Działa jak fabryka dała. Gdy się ustawi silnik Firefoxa, to dziala nawet sprawdzanie pisowni i wszelkie dodatki Firefoxa. Pobiera wideo.
Na Gecko bierze pamięci tyle, co Firefox.
ocena użytkownika
07.04.2016 13:37 • Recenzja do wersji 2016 build 3

Do ogarnięcia, ale jest dużo do ustawiania. Jeśli się wybierze silnik Firefoxa, to z folderu dictionary Firefoxa kopiuje się oba polskie pliki i wkleja do folderu Avanta - Gecko - dictioneres no i w Avant sprawdza się pisownię jak w Firefoxie. No i działają opcje Firefoxa wybrane z menu narzędzia Avanta, działają rozszerzenia i dodatki Firefoxa. http://s15.postimg.org/6f75bc8kb/001286.jpg
Nawet nie włączałem blokowania reklam. Pobrałem z dodatków Firefoxa Disconnect i tyle wystarczy do blokowania szpiegostwa i malware.

Blokowanie reklam, Szybkość, Stabilnośc, Rozbudowane funkcje ochrony prywatności
Program odstaje wyraźnie of Firefox i innych znanych przeglądarek, Niedociągnięcia w szacie graficznej
ocena użytkownika
18.05.2011 11:24 • Recenzja do wersji 2011 Build 16

Miałem niedawno przyjemność korzystać z tej przeglądarki. Pod względem graficznym nie wprowadza nic nowego. Obsługuje podstawowe skrypty. Polecam ją dla osób, którym zależy na mnogości praktycznych funkcji, prostocie i przede wszystkim wydajności.

Pod względem wydajności przeglądarka wypada bardzo dobrze. Jej dużą zaletą jest stabilne działanie. Interfejs jest bardzo intuicyjny i nie powinien stanowić problemów nawet dla początkujących użytkowników nie znających tej aplikacji. Dodatkowo przeglądarka została zintegrowana z serwisem Google, co pozwala na szybsze i efektywniejsze wyszukiwanie informacji w Internecie