Avast Browser Cleanup Avast Browser Cleanup 10.2.2218.80

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Avast Browser Cleanup to niewielkie narzędzie, pozwalające usunąć z przeglądarki wszelkie zbędne dodatki w postaci np. pasków narzędziowych (toolbarów).

Wspomniane paski narzędziowe w większości przypadków instalowane są w systemie przez nieuwagę użytkownika. Potrafią one śledzić aktywność w Internecie, wyświetlać irytujące reklamy oraz podmieniać strony startowe i domyślne wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Ponadto ograniczają one przestrzeń do wyświetlania zawartości przeglądanych stron i są niemożliwe do odinstalowania w tradycyjny sposób przy użyciu systemowych narzędzi.

Avast Browser Cleanup wspiera 2 najpopularniejsze przeglądarki stron WWW - Internet Explorer oraz Mozilla Firefox . Po uruchomieniu automatycznie wykrywa wszystkie zainstalowane dodatki dla każdej z dostępnych w systemie przeglądarki i wyświetla informacje o sposobie ich działania oraz ocenę użytkowników. Operacja usuwania zbędnych pasków narzędziowych ogranicza się jedynie do kliknięcia przycisku przywracania domyślnych ustawień przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, po polsku, prosty w użyciu,nie wymaga instalacji,umożliwia reset najpopularniejszych przeglądarek-Chrome,Firefox,IE.
Brak
ocena użytkownika
26.08.2015 19:54 • Recenzja do wersji 10.2.2218.80

Skanując wyszukuje i prezentuje szczegółowo listę rozszerzeń i dodatków które podmieniających strony startowe i domyślność przeglądarek oraz ich reputację.Umożliwia wyłączenie lub włączenie dowolnego dodatku lub całkowicie jego usunięcie