Avast Clear Avast Clear 2021 21.2

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Avast Clear (kiedyś avast! Uninstall Utility) to małe narzędzie służące do odinstalowywania z komputera oprogramowania antywirusowego firmy AVAST Software.

Do jego zadań należy przeprowadzanie pełnego procesu usuwania, jak również kasowanie pozostałości po nieudanej pracy kreatora instalacji. Poza usunięciem samych plików z dysku umożliwia także usunięcie z systemu odpowiednich usług, wpisów w rejestrze oraz opcji z menu kontekstowego, odpowiedzialnej za skanowanie danych na żądanie użytkownika. Obsługa Avast Clear ogranicza się do wskazania z listy oprogramowania, które ma zostać odinstalowane. W przypadku, gdy zostało ono zainstalowane w innej niż domyślnie oferowana lokalizacja należy także wskazać odpowiednią ścieżkę na dysku.

Narzędzie wpiera niemalże wszystkie produkty firmy AVAST Software - w tym oprogramowanie Avast Free Antivirus, Avast Pro Antivirus, Avast Internet Security, Avast Premier oraz edycję biznesową Avast Business Security.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny, mały rozmiar pliku
brak
ocena użytkownika
26.03.2015 09:29 • Recenzja do wersji 10.2.2215

Avasta często ciężko wyrzucić z systemu. Na szczęście z pomocą przychodzi ta aplikacja. Gdyby tylko avast usuwał wirusy jak Uninstall utility avasta to może dałbym drugą szansę :)
Polecam !