Axence NetTools 4.0 Pro całkowicie darmowe

Strona główna Aktualności

O autorze

Axence Software, producent interesującego i bezpłatnego pakietu narzędzi do diagnostyki sieci Axence NetTools wydał nową wersję 4.0 i postanowił, że od tej pory funkcjonalność wersji pełnej zostanie przeniesiona do wersji bezpłatnej.

Do tej pory wydawane były dwie wersje pakietu narzędzi - bezpłatna oraz pełna, wzbogacona o szereg dodatkowych funkcji, za którą trzeba już było zapłacić. Od najnowszej wersji 4.0 pełna edycja - Axence NetTools Pro - staje się całkowicie bezpłatna, dzięki czemu można korzystać z wszystkich funkcji programu za darmo. Wymagana jest jedynie internetowa aktywacja produktu u producenta.

W wersji 4.0, poza uczynieniem pakietu darmowym, warto wspomnieć o kilku nowościach - przede wszystkim dodano długo oczekiwane wyświetlanie nazw urządzeń w funkcji NetWatch, a także ulepszono mechanizm tłumaczący adresy DNS. Oprócz tego w całym pakiecie wprowadzono kilka innych, drobniejszych poprawek. Dotychczasowi użytkownicy wersji bezpłatnej jako nowość mogą potraktować także funkcje dostępne dotąd jedynie w wersji pełnej - NetWatch do monitorowania dostępności wielu urządzeń w sieci, WinTools do wyświetlania informacji na temat systemu Windows i przeglądarkę SNMP.

Axence NetTools 4.0 Pro można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia sieciowe.

© dobreprogramy