r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BIT Rejestry 4.5

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

BIT Rejestry to kierowany do instytucji program do obsługi korespondencji: dokumentowania przepływu listów, paczek, faksów i maili w formie rejestrów wychodzących i przychodzących. Jest w pełni zgodny z rozporządzeniem z 18 stycznia 2011 roku, które reguluje sposób prowadzenia tego typu bazy oraz zasady panujące podczas tworzenia archiwów dokumentacji w zakładach pracy.

Galeria programu

Atutem programu jest wsparcie dla wielu typów instytucji (m.in. organów gminy, powiatu, samorządów, ale również szkół oraz przedszkoli) i związanych z nimi klasyfikacjami JRWA – odpowiednią pozycję możemy wybrać już przy pierwszym uruchomieniu programu.

Choć możliwości aplikacji są spore, nie przytłacza ona użytkownika ogromem informacji na ekranie. Pomiędzy kolejnymi głównym funkcjami przełączać się można z poziomu czytelnej wstążki w górnej części interfejsu. Prócz najistotniejszego rejestrowania przepływów korespondencji, program pozwala także zarządzać rejestrami umów, upoważnień, kontrahentów, tworzyć spisy spraw i ich metryki.

Funkcje wspólne dla każdego z trybów pracy to między innymi wyszukiwanie konkretnych rekordów w bazie, sortowanie i filtrowanie wyświetlanych wyników, eksport rejestru (lub jego fragmentu) do pliku oraz wydruk.

Uwaga!

Wersja próbna została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Po tym czasie można dalej korzystać z programu, ale jego funkcjonalność zostanie ograniczona. Wyłączone zostaną: możliwość drukowania pocztowej książki nadawczej, dodawania nowych wpisów do rejestru umów i upoważnień, elementy obsługi sieci, obsługa wielu użytkowników oraz pomoc techniczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.