r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BIT Rejestry 4.5

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BIT Rejestry to kierowany do instytucji program do obsługi korespondencji: dokumentowania przepływu listów, paczek, faksów i maili w formie rejestrów wychodzących i przychodzących. Jest w pełni zgodny z rozporządzeniem z 18 stycznia 2011 roku, które reguluje sposób prowadzenia tego typu bazy oraz zasady panujące podczas tworzenia archiwów dokumentacji w zakładach pracy.

Atutem programu jest wsparcie dla wielu typów instytucji (m.in. organów gminy, powiatu, samorządów, ale również szkół oraz przedszkoli) i związanych z nimi klasyfikacjami JRWA – odpowiednią pozycję możemy wybrać już przy pierwszym uruchomieniu programu.

r   e   k   l   a   m   a

Choć możliwości aplikacji są spore, nie przytłacza ona użytkownika ogromem informacji na ekranie. Pomiędzy kolejnymi głównym funkcjami przełączać się można z poziomu czytelnej wstążki w górnej części interfejsu. Prócz najistotniejszego rejestrowania przepływów korespondencji, program pozwala także zarządzać rejestrami umów, upoważnień, kontrahentów, tworzyć spisy spraw i ich metryki.

Funkcje wspólne dla każdego z trybów pracy to między innymi wyszukiwanie konkretnych rekordów w bazie, sortowanie i filtrowanie wyświetlanych wyników, eksport rejestru (lub jego fragmentu) do pliku oraz wydruk.

Uwaga!

Wersja próbna została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Po tym czasie można dalej korzystać z programu, ale jego funkcjonalność zostanie ograniczona. Wyłączone zostaną: możliwość drukowania pocztowej książki nadawczej, dodawania nowych wpisów do rejestru umów i upoważnień, elementy obsługi sieci, obsługa wielu użytkowników oraz pomoc techniczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.07.2017 12:58

Bardzo fajny program. Szukalem dluzszy czas jakiegos prostego programu do rejestrowania sobie kontrahentow, umow i innych rzeczy. Wczesniej bylem na http://www.m-faktury.pl i tez ok, ale jeszcze alternatywnie szukalem innego. I naprawde spoko, nie wymagajacy duzo program. mozna sciaganac i przetestowac

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.