BTSearch BTSearch 1.3.5

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

BTSearch to aplikacja na Androida, która pozwoli sprawdzić, gdzie w okolicy znajdują się nadajniki sieci komórkowych, w tym LTE. Program pozwala zawężać wyniki do konkretnych operatorów oraz pasm, a tym samym okaże się nieoceniony podczas wyboru usługodawcy na przykład domowego Internetu LTE.

Aplikacja ma intuicyjny interfejs, który podzielono na dwie główne części: wyszukiwarkę oraz podgląd mapy. W pierwszym z trybów możemy wskazać interesującą nas miejscowość, a także dodatkowe kryteria wyszukiwania, zaś w drugim trybie poszukiwanie nadajników odbywa się analogicznie, jak choćby w nawigacji – poprzez przesuwanie mapy.

Po wybraniu konkretnego nadajnika użytkownik otrzymuje o nim dodatkowe informacje, takie jak identyfikator, typ, pasmo i nazwę operatora. Tego typu informacje przydadzą się zarówno podczas wyboru modemu internetowego wykorzystującego LTE, jak i przy wyborze do niego dodatkowej, zewnętrznej anteny.

Uwaga!

  • Aplikacja została niedawno usunięta ze Sklepu Play, tymczasem trwają już prace nad jej nową wersją. Do czasu jej udostępnienia, aktualna edycja programu pozostaje funkcjonalna.
  • Pobierając program z naszej bazy, pobierasz plik APK do bezpośredniej instalacji w urządzeniu z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!