Baidu Spark Browser Baidu Spark Browser 43.23.1000.500

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Baidu Spark Browser to mało znana w naszym kraju, ale jak najbardziej godna uwagi przeglądarka internetowa bazująca na projekcie Chromium. Poza standardową funkcjonalnością znajdziemy w niej zestaw kilku ciekawych narzędzi, które pozwolą nam z poziomu programu pobierać torrenty lub klipy z serwisu YouTube itp.

Podobnie jak większość przeglądarek stworzonych na bazie istniejącego rozwiązania tak również Baidu Spark Browser zawiera większość sprawdzonych rozwiązań znanych z protoplasty. Wśród nich wymienić należy minimalistyczny interfejs graficzny, w którym jak największa powierzchnia w oknie programu przeznaczona jest na wyświetlanie zawartości strony internetowej, zintegrowany menedżer pobierania, mechanizm kart i tryb anonimowego przeglądania witryn incognito. Ponadto twórcy wprowadzili w Baidu Spark Browser zestaw kilku naprawdę ciekawych rozwiązań, które dodatkowo zwiększają komfort i wygodę korzystania z przeglądarki.

Pierwszym z udogodnień jakie trafiają w ręce użytkowników Baidu Spark Browser jest opcja pobierania klipów z serwisów YouTube i innych tego typu. Umożliwia ona wygodne zapisanie na dysku komputera ulubione materiały wideo w wybranej jakości, ich przekonwertowanie do formatu MP3, a także wyświetlanie filmików podczas surfowania w Internecie w specjalnych okienkach pop-up. Inne funkcje programu to wbudowany klient sieci BitTorrent, wsparcie dla gestów myszy oraz opcja synchronizacji danych z wykorzystaniem konta Google i tworzenia zrzutów ekranu z zawartością wybranej strony internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!