r   e   k   l   a   m   a
reklama

Batman: Arkham Knight dopiero w 2015 roku, bo Bruce Wayne musi się dozbroić

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jak tak dalej pójdzie to wszyscy, którzy od jakiegoś czasu rozważali zakup konsoli nowej generacji, poczekają z tym jeszcze do przyszłego roku. Kolejna po Wiedźminie 3, a także kilku innych projektach, ważna dla PlayStation oraz Xboksa One (plus PC) produkcja została oto opóźniona względem pierwotnych planów. Warner Bros. ogłosiło, że Batman: Arkham Knight wcześniej niż po bożonarodzeniowym szaleństwie nie wyjdzie z jaskini.

Nie wiadomo jaki wpływ na decyzję miało chłodno odebrane przez graczy i recenzentów Arkham Origins, ale niewykluczone, że sporą i Rocksteady, które dostało na nowo w ręce ster nad Batmobilem, musi udowodnić, iż seria nie służy jedynie czysto do szybkiego robienia pieniędzy. Jeżeli o pojeździe Mrocznego rycerza już mowa to jednak on również mógł przyczynić się do przesunięcia terminu premiery. Zamieni się m.in. w istny czołg.

Jeżeli komuś zapowiedź czterokołowego bolidu, służącego się do poruszania po Gotham, nie dała wyobrażenia wielkości otwartego miasta, jak również rodzaju niebezpieczeństw, które w nim na Batmana czyhają, to ujawniony właśnie tryb bojowy auta na pewno da nieco do myślenia. W swej pancernej formie dysponuje on ogromnych rozmiarów działkiem kinetycznym, jak też takim typu Vulcan (do szatkowania opancerzonych celów naziemnych i powietrznych), plus wyrzutnią naprowadzanych laserowo rakiet. Zapanować nad tłumami bandytów pomoże działo ogłuszające.

Poza nowym Batmanem oraz Dzikim Gonem z naszym wiedźminem Geraltem, warto przypomnieć, czemu rok 2015 będzie niezwykle emocjonujący. Rodzimy Techland przesunął na ten termin swoje projekty Dying Light oraz Hellraid. Ubisoft dopiero wtedy zaatakuje z niezwykle obiecująco zapowiadającym się Tom Clancy's: The Division. Dostaniemy też między innymi Homefront: The Revolution ojców Crysisa, Halo 5: Guardians czy Mortal Kombat X. Nadchodzące E3 do tej puli dorzuci kolejne produkcje.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial