BatteryBar 3.6.6

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BatteryBar to małe, darmowe narzędzie wyświetlające informacje na temat czasu działania baterii zainstalowanej w laptopie na pasku zadań systemu Windows.

Kolor paska pokazującego aktualny status baterii zmienia się w zależności od poziomu naładowania baterii w kolorze zielonym (> 40%), żółtym (25-40%) lub czerwonym (<25%).

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ślicznie pokazuje na pasku zadań stan baterii, zużycie pojemności, ładnie się komponuje z wyglądem OS.
Brak
ocena użytkownika
01.09.2020 15:00 • Recenzja do wersji 3.6.6

Wszystko ma co trzeba, appka obowiązkowa dla każdego posiadacza laptopa.
Brakuje tylko ogranicznika ładowania.

przejrzyste prezentowanie, zawsze na wierzchu widoczny stań akumulatora.
brak
ocena użytkownika
14.10.2016 19:47 • Recenzja do wersji 3.6.6

Dla mnie jedno z lepszych rozwiązań do stałego i szybkiego monitorowania stanu akumulatora. Mój ulubiony program na laptopie. Prosta i szybka instalacja, przejrzyste informacje o baterii. Plus za zmianę kolorów dla stanu naładowania. Minusów nie ma. Program godny polecenia.