BatteryBar 3.6.6

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BatteryBar to małe, darmowe narzędzie wyświetlające informacje na temat czasu działania baterii zainstalowanej w laptopie na pasku zadań systemu Windows.

Kolor paska pokazującego aktualny status baterii zmienia się w zależności od poziomu naładowania baterii w kolorze zielonym (> 40%), żółtym (25-40%) lub czerwonym (<25%).

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

przejrzyste prezentowanie, zawsze na wierzchu widoczny stań akumulatora.
brak
ocena użytkownika
14.10.2016 19:47 • Recenzja do wersji 3.6.6

Dla mnie jedno z lepszych rozwiązań do stałego i szybkiego monitorowania stanu akumulatora. Mój ulubiony program na laptopie. Prosta i szybka instalacja, przejrzyste informacje o baterii. Plus za zmianę kolorów dla stanu naładowania. Minusów nie ma. Program godny polecenia.

prostota i estetyka, lekkość, darmowość
brak powiadomień, ograniczona funkcjonalność, wymagane zewnętrzne biblioteki (.NET)
31.08.2010 00:47 • Recenzja do wersji 3.4.1

BatteryBar to niewielki program, który za pomocą "floating toolbara" (do wybrania przy instalacji, mało popularne rozwiązanie) lub wizualizacji stanu baterii na pasku powiadomień, pozwala nam szybko zorientować się w stanie baterii. W przeciwieństwie do systemowego stanu baterii, BaterryBar jest znacznie wyraźniejszy i łatwiej jest użytkownikowi kontrolować pracę.

BatteryBar stanowi świetny zamiennik dla oprogramowania od producenta notebooka. Producenci, mają w zwyczaju umieszczać zasobożerne programy z własną konfiguracją profili pracy. BatteryBar w połączeniu z systemowymi profilami oszczędzania energii stanowi świetną alternatywę dla nich.

Program posiada płatną wersję Pro, pozwala ona na dostosowanie wyglądu toolbara oraz powiadamia użytkownika o niskim stanie baterii. O ile standardowy wygląd paska jest schludny, dobrze integruje się z wyglądem systemu i nie wymaga żadnych ulepszeń, to brak powiadomień stanowi niewielki minus.

BatteryBar to program dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej, prostej i łatwo dostępnej informacji o stanie baterii. Zawiodą się osoby, które oczekują pakietu narzędzi porównywalnych do tych pochodzących od producentów notebooków.