r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BeatNiks 2.34

Strona główna Android Gry Symulatory

BeatNiks to kolejna gra z popularnego gatunku tamagotchi, W jej przypadku uwagę przykuwa zwłaszcza zespół odpowiedzialny za ten tytuł, a jest nim Harmonix Games LLC czyli autorzy dobrze znanych serii RockBand oraz Dance Central.

Galeria programu

W BeatNiks przyjmujemy pod swoją opiekę stwora, któremu sami dajemy początek. Za pomocą prostego kreatora decydujemy o tym jak będzie wyglądał. Cała reszta nie odbiega znacząco od standardów gatunku. Nasze zadanie polega na zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych stwora. Myjemy go, karmimy, bawimy.

Wraz z wypełnianiem kolejnych misji zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają na rozwój stworzenia. Dzięki temu odblokowujemy też nowe pomieszczenia i elementy. Za część z nich będziemy musieli oczywiście zapłacić. Jeżeli gromadzenie waluty w grze będzie szło nam zbyt wolno, z pomocą przychodzą mikropłatności.

W grze od twórców RockBand oraz Dance Central nie mogło zabraknąć także elementu muzycznego i tanecznego. To one najbardziej wyróżniają BeatNiks na tle innych, podobnych tytułów. Całą reszta, to dobrze wykonane tamagotchi, które powinno przypaść do gustu każdemu miłośnikowi takich gier.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejna gra twórców Rock Band to darmowe muzyczne tamagotchi BeatNiks

1
ROZRYWKA 06.11.2015 | Tomasz Wrzesień

Zespół Harmonix zyskał niemałą sławę jako pomysłodawca serii gier Guitar Hero, a po przejęciu jej przez Activision szybko wystartował z konkurencyjną marką Rock Band. Czwarta część, wydana na konsole nowej generacji, niedawno trafiła do sklepów, więc można było zająć się domknięciem projektu tworzonego nieco w tajemnicy. Na przenośne urządzenia z Androidem oraz iOS trafiło bezpłatne tamagotchi BeatNiks. Nowoczesny wirtualny zwierzak to już nie mała zbitka słabo animowanych pikseli, ale sympatycznie zrobiony stworek z własnymi upodobaniami muzycznymi. Pewien lubiący mieszać style…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.