BeatNiks 2.4

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

BeatNiks to gra od autorów takich hitów jak RockBand czy też Dance Central. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z grą muzyczną, a popularnym na urządzeniach mobilnych gatunkiem tamagotchi.

W BeatNiks przyjmujemy pod swoją opiekę stwora, któremu sami dajemy początek. Za pomocą prostego kreatora tworzymy jego początkowy wygląd. Cała reszta nie odbiega zbytnio od standardów gatunku. Nasze zadanie polega na zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych stwora. Myjemy go, karmimy, bawimy.

Wraz z wypełnianiem kolejnych misji zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają na rozwój stworzenia. Dzięki temu odblokowujemy też nowe pomieszczenia i elementy. Za część z nich będziemy musieli oczywiście zapłacić. Jeżeli gromadzenie waluty w grze będzie szło nam zbyt wolno, z pomocą przychodzą mikropłatności.

W grze od twórców RockBand oraz Dance Central nie mogło zabraknąć także elementu muzycznego i tanecznego. To one najbardziej wyróżniają BeatNiks na tle innych, podobnych tytułów. Całą reszta, to dobrze wykonane tamagotchi, które powinno przypaść do gustu każdemu miłośnikowi takich gier.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejna gra twórców Rock Band to darmowe muzyczne tamagotchi BeatNiks

1
06.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

Zespół Harmonix zyskał niemałą sławę jako pomysłodawca serii gier Guitar Hero, a po przejęciu jej przez Activision szybko wystartował z konkurencyjną marką Rock Band. Czwarta część, wydana na konsole nowej generacji, niedawno trafiła do sklepów, więc można było zająć się domknięciem projektu tworzonego nieco w tajemnicy. Na przenośne urządzenia z Androidem oraz iOS trafiło bezpłatne tamagotchi BeatNiks. Nowoczesny wirtualny zwierzak to już nie mała zbitka słabo animowanych pikseli, ale sympatycznie zrobiony stworek z własnymi upodobaniami muzycznymi. Pewien lubiący mieszać style…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy