r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beta natywnej Opery Mini 5 na Windows Mobile

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jest już dostępna Opera Mini 5 w wersji beta dedykowana urządzeniom pracującym z systemami Windows Mobile 5/6. Wersja ta działa natywnie w systemie Windows, dzięki czemu nie wymaga Javy.

Najnowsza wersja Opery Mini na Windows Mobile w przeciwieństwie do tradycyjnych wersji nie wymaga Javy. Oznacza to, że Opera Mini będzie działać na każdym telefonie z Windows Mobile. Nadal jest jednak ta sama przeglądarka z wszystkimi funkcjami dostępnymi w "zwykłej" Operze Mini - między innymi przeglądaniem w kartach, menadżerem haseł, zakładkami i Szybkim wybieraniem. Warto przypomnieć, że jedną z największych zalet Opery Mini jest kompresowanie przesyłu danych o maksymalnie 90%, co daje w rezultacie znaczne poprawienie szybkości ładowania się stron. Kompresowanie dodatkowo redukuje koszty w przypadku opłat pobieranych od jednego megabajta lub korzystania z drogiego roamingu.

Użytkownicy Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6 mogą pobrać Operę Mini 5 beta bezpośrednio ze swoich telefonów ze strony http://m.opera.com/next/ lub zainstalować ją na telefonie za pomocą komputera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.