BetterPoints 4.29.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Społeczeństwo obywatelskie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja BetterPoints jest częścią projektu BetterPoints.pl, którego użytkownicy zdobywają punkty i nagrody za zdrowy, przyjazny środowisku naturalnemu w mieście tryb życia. Z możliwości programu w Polsce mogą skorzystać obecnie mieszkańcy Wrocławia, gdzie uruchomiono pilotaż tego projektu.

W BetterPoints zdobywamy punkty za jazdę autobusem, tramwajem lub pociągiem, za bieganie lub jazdę na rowerze, a także za car-sharing, czyli dzielenie się samochodem z kilkoma osobami, aby razem jeździć np. do pracy. Każda aktywność przeliczana jest na punkty, a te zdobywamy, uruchamiając aplikację i oznaczając właściwą czynność. Do wyboru mamy: jazdę autobusem, tramwajem, rowerem, spacer lub bieganie, jazdę pociągiem lub tramwajem, a także car sharing. Do poprawnego działania program wymaga udostępnienia danych GPS. Te zaś trafią naniesione na mapę na serwery BetterPoint i zostaną przeliczone na punkty.

Do korzystania z projektu należy założyć w nim konto. Można to zrobić na stronie BetterPoints.pl lub w aplikacji, używając konta na Facebooku lub adresu e-mail. Wtedy korzystając z programu będziemy mogli oznaczać, jakie premiowane czynności właśnie wykonujemy, a także przejrzeć historię naszych aktywności i sprawdzić, czy kwalifikujemy się już do otrzymania nagrody. We Wrocławiu są to bilety do aquaparku, Hydropolis i na tor kartingowy Le Mans, a także na zwiedzanie Stadionu Wrocław. Wartość nagród w punktach BetterPoints można sprawdzić tutaj.

W aplikacji mobilnej możemy też przekazać część naszych punktów na wybraną organizację społeczną lub charytatywną. Wersja BetterPoints na system iOS oferuje porady dotyczące zdrowego, bardziej aktywnego trybu życia, pozwala też zgłosić chęć odebrania nagrody po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
02.04.2016  •  Anna Rymsza

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję