Bewilder House

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bewilder House to darmowa propozycja dla tych graczy, którzy nie boją się ruszać głową, a przy tym wszystkim są także w stanie sprostać niezłym dreszczykom emocji. Ta bezpłatna produkcja jest przygodówką o mrocznym zabarwieniu. Chociaż akcja toczy się w opuszczonym parku rozrywki, nie będziemy niefrasobliwie zażywać tu uciech. Musimy z niego uciec, uważając na grasującego w nim szalonego klauna.

Świat obserwujemy oczami uwięzionej wśród kolorowych ścian, dorosłej osoby, której najwyraźniej dzieci zgotowały taki los. Sprawy wyjaśnią się jednak dużo później. Główny cel zabawy to wydostanie się z danej części parku zaprojektowanego tak, aby na każdym kroku mylić. Orientację w terenie ułatwiają specjalne podręczne mapy, dzielące pomieszczenia na kwadraciki. Musimy dotrzeć do oznaczonego na zielono.

Do każdego wyzwania dostajemy osobny komputerek z mapką. Już od samego początku nie jest łatwo. Pomimo faktu, że uwzględniono charakterystyczne punkty, pozwalające dojść do tego, gdzie się bohater znajduje, system kurtyn odcina dostęp do pokojów. Są też dezorientujące karuzele. Zaraz potem zaś gra nakazuje dobrze się rozglądać, wprowadzając do zabawy wspomnianego klauna... Można się przestraszyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!