reklama

Bezpłatne uaktualnienie do Parallels Desktop 5 for Mac

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kilka dni temu pojawił się Parallels Desktop 5 for Mac w polskiej wersji językowej. W związku z tym dla użytkowników, którzy posiadają licencję na poprzednią wersję rusza właśnie specjalna promocja umożliwiająca uzyskanie bezpłatnego uaktualnienia.

Promocja dotyczy wszystkich, którzy w okresie od 1 października 2009 do 31 stycznia 2010 kupili licencję na polską wersję Parallels Desktop 4.0 for Mac. W czasie trwania akcji, czyli do 15 lutego br. mogą oni bezpłatnie uzyskać uaktualnienie do najnowszej wersji 5.0. Wystarczy jedynie wypełnić formularz on-line na stronie producenta podając podstawowe dane kontaktowe, klucz licencyjny wersji 4.0 i zdjęcie bądź skan dowodu zakupu.

Parallels Desktop to wiodące oprogramowanie do tworzenia i uruchamiania maszyn wirtualnych na komputerach Mac opartych o procesory Intel. W skrócie, Parallels Desktop pozwala uruchamiać inne systemy operacyjne bez ponownego uruchamiania komputera, dając systemom-gościom możliwość korzystania z różnych urządzeń podłączonych do komputera-gospodarza (peryferia USB, zasoby dyskowe, drukarki, karta graficzna, napęd optyczny itd.). Dzięki temu, pracując na Mac OS X, można łatwo używać takich programów, jak Microsoft Office, oraz grać w gry dostępne tylko dla Windows. Parallels Desktop dostępny jest także w wersji dla Windows i Linux.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama