Bezpłatne warsztaty zapoznawcze z SQL Server 2005

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku września informowaliśmy o bezpłatnych seminariach techniczych na temat najnowszej wersji Microsoft SQL Server 2005, organizowanych przez firmy Computer Service Support (CSS) i Microsoft, od 30 września do 10 paździenika b.r. Niestety duże zainteresowanie spowodowało, że na wrześniowo-październikowe seminaria nie ma już miejsc.

Dla zainteresowanych najnowszą wersją SQL Server'a, mamy jednak dobrą wiadomość. Już niedługo rozpoczną się bezpłatne warsztaty zapoznawcze - organizowane w dużo większej liczbie ośrodków szkoleniowych. Tym razem oprócz CSS odbędą się one także w BizTech Konsulting, ABC Data Centrum Edukacyjne i Centrum Komputerowym ZETO.

Warsztaty będą prowadzone równolegle dla dwóch grup odbiorców: administratorów i zaawansowanych użytkowników SQL Server oraz projektantów i programistów aplikacji bazodanowych. Odbywać się będą równolegle w 7 miastach Polski: Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łódzi i Katowicach w godz. 8:30 - 12:00 (sesja poranna), 12:30 - 16:00 (sesja popołudniowa), 16:30 - 20:00 (sesja wieczorna).

Szczegółowe informacje można znaleźć na specjalnej stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s