Ósma edycja infoShare w Gdańsku 22 i 23 maja

Ósma edycja infoShare w Gdańsku 22 i 23 maja

Alexander Shulgin, infoShare 2013
Alexander Shulgin, infoShare 2013
01.05.2014 12:03

22 i 23 maja w Gdańsku, na bursztynowym stadionie PGE Arena, odbędzie się ósma edycja konferencji infoShare, poświęconej IT i nowym mediom. Program wydarzenia został w tym roku poszerzony o Startup Zone – specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, stworzoną przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter.

infoShare odbywa się w tym roku po raz ósmy. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu konferencja systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorczych, twórczych specjalistów, menedżerów oraz kadrę kierowniczą z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej. Poprzednia edycja infoShare przyniosła wiele nowości – teraz miejsce konferencji to robiące wrażenie Centrum Konferencyjne AmberExpo, a tradycyjna już impreza integracyjna zorganizowana została na Stadionie PGE Arena, znanego przede wszystkim jako miejsce rozgrywek Euro 2012. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, programistów, zarządzających), 60 prelegentów z całego świata, bogatej integracji oraz licznych wydarzeń towarzyszących.

Alexander Shulgin, infoShare 2013
Alexander Shulgin, infoShare 2013

Wysoka jakość prelekcji i warsztatów przyciąga co roku o 20%, a w tym roku infoShare robi następny krok: przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter otwiera swoje podwoje dla startupów oraz inwestorów z Polski i Europy, dając im unikalną możliwość kontaktu. W planie jest między innymi Startup/VC Speed Dating (zaaranżowane, ale swobodne rozmowy przy stolikach, wzorowane na „szybkich randkach”), Startup Expo (przestrzeń prezentacyjna dla młodych firm) i Startup Contest (konkurs, w którym międzynarodowe jury wybierze 1 z 30 najlepszych startupów, zakwalifikowanych do rywalizacji po profesjonalnym przygotowaniu przez światowej sławy mentorów). Na jednej z dwóch głównych scen infoShare będzie można wysłuchać prelekcji z bloku Startup Ecosystem.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli wziąć również udział w wykładach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych związanych z tematyką: mobilne, społecznościowe, gry, video&tv, marketing, rozwijanie oprogramowania i zarządzanie projektami. Warto dodać, że podczas konferencyjnych prelekcji prelegentów obowiązuje zasada no marketing bullsh*t – każdy, kto ją łamie, otrzymuje od publiczności negatywne oceny. infoShare 2014 to zatem przede wszystkim merytoryczne dyskusje, nawiązywanie kontaktów, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy. Z listą prelegentów można zapoznać się tutaj, program jest jeszcze w przygotowaniu.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek w postaci wydarzeń towarzyszących, nie tylko 22 i 23 maja, ale zarówno dzień przed, jak i w weekend po konferencji. Warto zatem rozważyć przedłużony pobyt w malowniczym Gdańsku i w otoczeniu bałtyckich plaż skorzystać z wielu możliwości jakie daje infoShare 2014 — od hackatonu po trening na plaży.

Aby wziąć udział w infoShare wystarczy się zarejestrować na stronie wydarzenia. Udział jest bezpłatny, ale jest jeden haczyk — rejestracja zostanie zamknięta w połowie maja, warto więc się pospieszyć. Portal dobreprogramy.pl w tym roku również objął infoShare patronatem medialnym.

Na koniec zachęcamy do obejrzenia podsumowania zeszłorocznej edycji infoShare. W tym roku będzie się działo jeszcze więcej.

Podsumowanie konferencji infoShare 2013 w Gdańsku

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)