r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BiglyBT 1.4.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BiglyBT to bazująca na Azureusie, darmowa aplikacja kliencka sieci BitTorrent, służąca do pobierania danych z Internetu w modelu P2P.

Galeria programu

Podobnie jak alternatywne rozwiązania tego typu BiglyBT umożliwia pobieranie jednocześnie wielu plików, których rozmiar może być niemal nieograniczony. Oferowane funkcje pozwalają użytkownikowi na kolejkowanie danych do pobrania, wstrzymywanie/wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego. Nie zabrakło także narzędzia do podglądu pobieranych wraz z danym plikiem torrent danych czy bardzo wygodnej, wbudowanej wyszukiwarki torrentów.

BiglyBT stworzony został w języku Java co zapewnia wieloplatformowość programu. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest brak jakichkolwiek wbudowanych komponentów reklamowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.