BiglyBT 1.5.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BiglyBT to bazująca na Azureusie, darmowa aplikacja kliencka sieci BitTorrent, służąca do pobierania danych z Internetu w modelu P2P.

Podobnie jak alternatywne rozwiązania tego typu BiglyBT umożliwia pobieranie jednocześnie wielu plików, których rozmiar może być niemal nieograniczony. Oferowane funkcje pozwalają użytkownikowi na kolejkowanie danych do pobrania, wstrzymywanie/wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego. Nie zabrakło także narzędzia do podglądu pobieranych wraz z danym plikiem torrent danych czy bardzo wygodnej, wbudowanej wyszukiwarki torrentów.

BiglyBT stworzony został w języku Java co zapewnia wieloplatformowość programu. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest brak jakichkolwiek wbudowanych komponentów reklamowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie