BiglyBT BiglyBT 2.6.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BiglyBT to bazująca na Azureusie, darmowa aplikacja kliencka sieci BitTorrent, służąca do pobierania danych z Internetu w modelu P2P.

Podobnie jak alternatywne rozwiązania tego typu BiglyBT umożliwia pobieranie jednocześnie wielu plików, których rozmiar może być niemal nieograniczony. Oferowane funkcje pozwalają użytkownikowi na kolejkowanie danych do pobrania, wstrzymywanie/wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego. Nie zabrakło także narzędzia do podglądu pobieranych wraz z danym plikiem torrent danych czy bardzo wygodnej, wbudowanej wyszukiwarki torrentów.

BiglyBT stworzony został w języku Java co zapewnia wieloplatformowość programu. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest brak jakichkolwiek wbudowanych komponentów reklamowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!