Bilard online na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Za oknami, "typowo wakacyjna", deszczowa pogoda ;-), więc na zbliżający się weekend postanowiliśmy zapoproponować Wam grę w którą można pograć ze znajomymi, nie wychodząc z domu.

Carom 3D to bilard, w który można grać poprzez Internet w jednocześnie kilka osób. Gra wyróżnia się bardzo dopracowaną, trówymiarową grafiką oraz wieloma sceneriami. Mamy do wyboru tryb praktyki (Practice), aby nauczyć się grać w poszczególnych wariantach gry, oraz tryb zasadniczy, przeznaczony do grania online (Start). Gra odbywa się w kilku wariantach, w jedej z kilku scenerii, a porozumiewanie się z innymi graczami możliwe jest poprzez wbudowany chat. Każdy gracz otrzymuje na początek 1000 punktów. Za każdą wygraną grę dodawane są punkty, a za przegraną odejmowane.

Gra cieszy się sporą popularnością u polskich graczy, co bez trudu można zaobserwować po nickach graczy (często z dopiskiem [PL]). Ze względu na to, że gra jest niestety po angielsku, można grać w kilka jej wariantów i mamy do dyspozycji szereg opcji, słowem, poznanie jej może na początku przysporzyć trochę problemów, zachęcamy do dyskusji na naszym forum, w dziale Na Luzie ;-).

Carom 3D można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s