Bing Desktop Bing Desktop 1.3.478.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bing Desktop to niewielka aplikacja, która rozszerza funkcjonalność systemowego pulpitu o obsługę wyszukiwarki Bing. Za jej pośrednictwem uzyskujemy dostęp do informacji o pogodzie, wiadomości ze świata, popularnych obrazów i filmików. Umożliwia ona także wyświetlanie jako tapety na pulpicie aktualnego tła wyszukiwarki Microsoftu.

Narzędzie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom wyszukiwarki internetowej Bing. Pozwala ono wyszukiwać interesujące nas informacje bezpośrednio z niewielkiego okna na pulpicie komputera, bez konieczności uruchamiania przeglądarki i przechodzenia na stronę główną wyszukiwarki Microsoftu. Ponadto Bing Desktop dostarcza wiele interesujących informacji bez konieczności odwiedzania różnych portali internetowych i to również z poziomu pulpitu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!